MASECZKI OCHRONNE

Maseczki ochronne dla dorosłych i dzieci

O ile u dorosłych sprawa jest prosta, ponieważ sami doskonale wiemy w czym czujemy się dobrze i co nam odpowiada, o tyle wybór maseczki ochronnej dla naszej pociechy niekoniecznie będzie należał do tych łatwych i przyjemnych. Warto przy wyborze maseczki dla najmłodszych zwrócić uwagę na to co lubi nasze dziecko. Niektóre dzieci nie lubią gumek za uszami, preferując te wiązane z tyłu głowy, inne odwrotnie.

W naszej szwalni zajmujemy się szyciem maseczek ochronnych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wiemy jak bardzo ważne jest to, aby maseczka, zwłaszcza dziecka, nie odstawała tylko idealnie przylegała do twarzy. Staramy się, aby każdy znalazł idealny i odpowiedni model dla siebie.

Starannie dobieramy włókninę, wykonujemy przeszycia oraz elastyczne gumki, które można związać dopasowując maseczkę do twarzy. Wszystko to sprawia, że  maseczka ochronna idealnie nadaje się do twarzy dziecka lub osoby dorosłej.

Nasze maseczki ochronne

Uszyte przez nas maseczki ochronne składają się z trzech warstw. Odznaczają się wysokim współczynnikiem filtracji (96,14%), a dzięki dobrej przepuszczalności powietrza, nie ograniczają oddychania. Są wygodne i zapewniają komfort noszenia w życiu codziennym. Co ważne, można prać je w pralce automatycznej.

Zobacz certyfikat z badania naszych maseczek ochronnych.

Dlaczego należy nosić maseczki?

W czasie obecnie występującej pandemii maseczka ochronna jest niezbędnym produktem każdego z nas. Maseczki ochronne należy nosić, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Nosząc maseczki dbamy zarówno o swoje zdrowie, jak i o zdrowie ludzi, z którymi mamy do czynienia w życiu codziennym. Oczywiście maseczki nie dają 100% ochrony przed zakażeniem, jednak na pewno zmniejszają ryzyko zachorowania i są doskonałym uzupełnieniem codziennych czynności, takich jak częste mycie rąk oraz zachowanie innych zasad higieny osobistej.

Cechy dobrej bawełnianej maseczki ochronnej

zasłania nos i usta
jest dopasowana do twarzy
przepuszcza powietrze
materiał nie uczula
wygodna w codziennym użyciu
w przystępnej cenie
Menu