FARTUCHY KUCHARSKIE / ZAPASKI KELNERSKIE

NASZA OFERTA FARTUCHÓW I ZAPASEK

Kucharz bez fartucha jest jak żołnierz bez karabinu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kucharzowi do wykonywania swojego zawodu niezbędny jest fartuch gastronomiczny, aby w każdej sytuacji mógł wyglądać czysto i schludnie. W naszej stałej ofercie znajdą Państwo usługę zaprojektowania i uszycia fartuchów kucharskich i zapasek kelnerskich. Wykonujemy również fartuchy według projektu Klienta, z wyhaftowanym logo firmy oraz dodatkami w postaci kieszeni, guzików itp.

Produkujemy fartuchy dla indywidualnych Klientów, jak i hurtowo dla firm gastronomicznych.

FARTUCHY KUCHARSKIE

W swojej ofercie przygotowaliśmy fartuchy kucharskie i zapaski kelnerskie dla firm i lokali gastronomicznych. Są wytrzymałe, wykonane z lekkiego, trwałego materiału. Nasze fartuchy można prać w pralce automatycznej w wysokiej temperaturze.

Szyjemy fartuchy różnej długości, wiązane na szyi, zakładane przez głowę czy zapinane na guziki. Wykonujemy projekty według własnego pomysłu lub wzoru zleconego przez Klienta. Tworzymy fartuchy w różnych kolorach, wzorach, z haftem, kieszeniami, dopasowane do Twoich potrzeb.

ZAPASKI KELNERSKIE

Potrzebujesz zapaski dla swoich kelnerów, a może zwyczajnie nie lubisz nosić fartuchów? Nasze zapaski gastronomiczne będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.  Zaprojektujemy i uszyjemy odpowiednie zapaski w różnych kolorach i wzorach, z logotypem lokalu lub bez. Wygodne i lekkie. Sprawdzą się w małych kuchniach, jak i dużych restauracjach.

Dzięki dużemu wyborowi materiałów i kolorów, dopasujesz zapaskę lub fartuch do stylu swojej restauracji, kawiarni.

Jesteś zainteresowany ofertą? Masz pytania?
Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

NASZE FARTUCHY I ZAPASKI TO:

Wytrzymały
materiał

Tworzymy trwałe, wytrzymałe, lekkie fartuchy i zapaski dla klientów indywidualnych oraz firm gastronomicznych.

Odpowiednia
długość

Długi czy krótki fartuch kucharski? A może wolisz zapaskę kelnerską? Uszyjemy dla Ciebie fartuch odpowiedniej długości!

Różne
wzory

Oferujemy fartuchy i zapaski w różnych wzorach i kolorach, z kieszenią, logotypem Twojej firmy lub haftem.

Staranne
wykończenie

Dbamy o każdy szczegół. Dla nas liczy się nie tylko wygoda i funkcjonalność fartuchów i zapasek, ale i estetyczny wygląd.

Menu