SZWALNIA

NASZA OFERTA – UNIFORMY I STROJE NA ZAMÓWIENIE

Obsługujemy wszystkie firmy które chcą by ich pracownicy wyróżniali się wyjątkowymi uniformami z logo ich firmy.

Zaopatrzamy w UNIFORMY kompleksowo, oferujemy projekt, digitalizacje logo, odszycie wzoru do akceptacji, a następnie ubranie całego zespołu firmy. Po dostarczeniu pierwszej puli zestawów uniformów dla wszystkich pracowników, oferujemy obsługę zawiązaną z uzupełnianiem i domówieniami dla nowo przyjętych pracowników bądź wymianą strojów.

Ubieramy pracowników:

Gastronomia
Przemysł
(odzież robocza i ochronna)
Usług i handlu
(odzież personalizowana)
Odzież biznesowa
Służba medyczna
Szkolnictwo
Orkiestry
Odzież sportowa

Ponadto dostarczamy odzież reklamową, wykonujemy zamówienia jednorazowe np. akcja promocyjne.

Ze względu na fakt, że jesteśmy producentem posiadamy duże możliwości związane z szyciem produktów nietypowych (skomplikowane modele, nietypowe rozmiary, szycie na miarę).

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dlatego odpowiadamy na potrzeby Klienta. Obecnie szyjemy również bawełniane maseczki ochronne, których zakup możliwy jest w naszym sklepie online.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami!

PRODUKCJA PERSONALIZOWANYCH STROJÓW FIRMOWYCH

Zespół Clematis Polska towarzyszy klientowi od nawiązania kontaktu do finalizacji produkcji.  Ze względu na wieloletnie doświadczenie, służymy profesjonalną radą w zakresie konstrukcji odzieży, zdobień, dostępnością materiałów i dodatków. Zawsze wraz z klientem pracujemy nad stworzeniem produktu najbardziej satysfakcjonującego pod względem jakości i ceny. Konsultacje z klientem mają na celu stworzenie wizji produktu zgodnego z oczekiwaniami oraz dobór odpowiednich materiałów i kolorystyki. Projekt jest to graficzne zobrazowanie wizji klienta z uwzględnieniem zastosowanych tkanin oraz rodzaju zdobień, następnie nasz konstruktor tworzy formy oraz ich odpowiednie wymiarowanie, dopasowane indywidualnie na potrzeby zamówienia. Na życzenie klienta tworzymy prototyp, który umożliwia klientowi przetestowanie produktu. W zakresie zdobień, wykonujemy projekty graficznie, a następnie hafty w naszej hafciarni. Klient może w dowolny sposób określić rodzaj pakowania i metkowania zamówionych produktów. W dalszej kolejności zamówienie zostaje spakowane do kartonów i przekazane do magazynu, gdzie czeka na odbiór osobisty bądź wysyłkę w zależności od ustaleń.

Konsultacje z klientem

Projekt

Stworzenie form

Odszycie prototypu

Produkcja

Zdobienie (haft/druk)

Pakowanie

Transport i logistyka

Menu