O NAS

Kilka słów o Clematis Polska

Clematis Polska jest firmą sprawnie działającą w branży odzieżowej już od 1993 r. na rynku zarówno polskim jak i europejskim. Posiadamy kompleksowo wyposażoną szwalnię dysponującą nowoczesnym parkiem maszynowym. Wszystkie zamówienia realizowane są całościowo w naszej szwalni w Wieliczce k. Krakowa. Szyjemy odzież na zamówienie – od projektu, produkcji przez zdobienia do logistyki. Współpracujemy z największymi fabrykami tkanin w Polsce i z zagranicy.

Lata doświadczeń mają bezpośrednie odzwierciedlenie w profesjonalnej obsłudze klienta oraz wysokiej jakości produktach. Naszymi klientami są już największe w Polsce sieci gastronomii, handlu oraz przemysłu.

Produkujemy odzież reklamową bezpośrednio dla klienta, a także poprzez współpracę z dużymi agencjami reklamowymi w Polsce i Europie. Ze względu na fakt, iż jesteśmy producentem odzieży, posiadamy duże możliwości produkcyjne bezpośrednio dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno w aspekcie konstrukcji, materiałów, dodatków oraz zdobień (haftów/ druków) a także czasu realizacji zamówienia.

CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – Posiadamy certyfikat przestrzegania kodeksu etycznego, na podstawie audytu: Odpowiedzialność w Miejscu Pracy dostawcy (SWA), przeprowadzonego przez Intertek

Nasz wynik: GREEN – najlepsza ocena / audyt zaliczony / nie stwierdzono niezgodności podczas audytu.

Sklep online z maseczkami

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z maseczkami.

Dlaczego my?

Szybka
realizacja

Jesteśmy producentem, planujemy produkcję dostosowaną do potrzeb klienta.

Kompleksowa
obsługa

Współpracujemy z szerokim gronem dostawców, dlatego materiały i dodatki dopasowujemy indywidualnie.

Solidne
wykonanie

Samodzielnie koordynujemy cały proces powstawania zamówienia, dzięki dużemu doświadczeniu i pracy zgranego zespołu zawsze stawiamy na najwyższą jakość wykonania.

Szycie
na miarę

Posiadamy własną wzorcownię dzięki czemu możemy wykonywać produkty o nietypowych fasonach i rozmiarach.

Certyfikaty

Kodeks postępowania Dostawcy

Menu