HAFCIARNIA

NASZA OFERTA – HAFT KOMPUTEROWY

Haft komputerowy jest najtrwalszą i najelegantszą formą zdobień. Znakomicie sprawdza się na oznakowanie zarówno odzieży biznesowej jak i roboczej. Dysponujemy nowoczesną hafciarnią o dużej wydajności, jest to dział naszej firmy który funkcjonuje nie tylko jako kompleksowe uzupełnienie szwalni ale także jako samodzielny podmiot. Opracowujemy programy hafciarskie znaków graficznych (logo) dostarczonych przez klienta. Zdobienia wykonujemy na wykrojach oraz wyrobach gotowych.

Posiadamy park maszynowy, który pozwala nam obsłużyć zarówno bardzo dużych klientów, jak również zrealizować zlecenia na niewielkie ilości. Hafty wykonujemy najczęściej na koszulach, polo, t-shirtach, bluzach, polarach, fartuchach, spodniach, ogrodniczkach, kocach, ręcznikach, czapkach itp.

Dysponujemy nowoczesnymi hafciarkami o dużej wydajności, nasza produkcja jest zorganizowana w elastyczny sposób przez co NIE MA OGRANICZENIA MINIMALNYCH ILOŚCI haftów.

Najczęściej haftujemy logo firmy, adres strony www, Imiona pracowników, stanowiska, nazwy działów.

Przy decyzji o wyborze haftu należy uwzględnić:

Rodzaj produktu i umiejscowienie haftu – W zależności od produktu (w przypadku produktów gotowych) lokalizacja haftów może być ograniczona. Istnieje szereg standardowych lokalizacji haftów:

Logo w formie pliku graficznego (Adobe Illustrator file, EPS, PDF, TIFF, PSD, JPEG) może zostać dostarczone mailowo, na tej podstawie nasz grafik przygotuje program hafciarski. Koszt programu ponoszony jest jednorazowo i jest zależny od wielkości haftu (ilości ściegów).

Kolorystyka haftu – jeżeli dana firma identyfikuje się ściśle określoną kolorystyką, bądź klient ma wybrane konkretne kolory, prosimy o wybór koloru z próbnika Madeiry odpowiadającego kolorystyce z Pantonu. Lub przesłanie koloru Pantonu, a mu postaramy się o wybór najbardziej zbliżonych nici. Oczywiście dysponujemy próbnikami nici do wglądu klienta.

Cena haftu komputerowego uzależniona jest od jego wielkości (ilości ściegów), stworzenia programu, usług dodatkowych (metkowanie, pakowanie)

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami!

PROCES WYKONYWANIA HAFTU KOMPUTEROWEGO

Konsultacje z klientem

Opracowanie programu haftu

Wykonanie próby haftu

Akceptacja klienta

Dostarczenie wykrojów lub gotowej odzieży

Haftowanie serii

Pakowanie

Transport i logistyka

Menu