KOSZULE

NASZA OFERTA KOSZUL

Clematis Polska jest szwalnią specjalizującą się w produkcji odzieży firmowej i biznesowej dla szerokiego grona klientów z różnych branż. Od 1993 roku szyjemy koszule na rynek polski i europejski.

Zaprojektowane i uszyte przez nas koszule dedykujemy zarówno Klientom indywidualnym jak i firmom.

Zajmujemy się zaopatrzeniem w koszule służbowe firm i agencji, które chcą by ich pracownicy wyróżniali się ubiorem nie tylko dzięki posiadaniu logotypu swojej firmy, ale i poprzez elegancki wygląd, jaki zapewnia uszyta przez nas koszula.

Tworzymy także kolekcje dla projektantów i marek odzieżowych. Nasze koszule produkujemy od podstaw, jednak możliwe jest też wykonywanie zdobień na wyrobach gotowych, dostarczonych przez klienta. Cały proces produkcji realizowany jest w naszej siedzibie w Wieliczce.

KOSZULE FIRMOWE DAMSKIE I MĘSKIE

Projektujemy i szyjemy wysokiej jakości koszule firmowe. W naszej ofercie znajdą Państwo koszule damskie, koszule męskie, koszule korporacyjne i koszule służbowe. Na każdej koszuli możemy wyhaftować logo firmy.

Nasza oferta koszul damskich i męskich obejmuje koszule w różnych kolorach i wzorach. Pomagamy również w wyborze odpowiedniego kroju koszuli. Produkowane przez nas koszule zawsze są dopasowane do potrzeb Klienta. Dbamy o każdy szczegół i wykonujemy takie elementy jak kieszenie, kołnierze, pagony, guziki na rękawach czy odpinane rękawy.

KOSZULE Z HAFTEM / KOSZULE Z LOGOTYPEM FIRMY

Oferujemy wykonanie różnego rodzaju haftów komputerowych oraz haftowanie logotypu Państwa firmy w dowolnie wybranym miejscu na koszuli. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty koszul z logo firmy.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi wzorów i kolorów jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo idealną koszulę korporacyjną, która stanowić będzie doskonałe uzupełnienie wizerunku pracowników w Państwa firmie. Dbamy o każdy szczegół wykonania od projektu po realizację. Nasze koszule biznesowe pozwolą Państwa pracownikom wyróżnić się z tłumu i dobrze promować firmę.

Jesteś zainteresowany ofertą? Masz pytania?
Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

NASZE KOSZULE TO:

Odpowiedni
materiał

Nasze koszule stworzone są z odpowiednich materiałów, dopasowanych do potrzeb i wymogów Klienta.

Dopasowany
krój

Koszula damska różni się od koszuli męskich, dlatego dbamy o każdy szczegół, aby nasze koszule były odpowiednio skrojone.

Różne
wzory

Przygotowujemy własne propozycje wzorów i kolorów projektowanych koszul, ale jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje.

Staranne wykończenie

Dbamy o każdy szczegół począwszy od wykonania projektu, stworzenie wzoru, po uszycie koszuli i dostarczenie do Klienta.

Menu